Úvod

Která díla z expozice moderního a současného umění Galerie výtvarného umění v Chebu jsou nejzásadnější z pohledu historiků umění, umělců, kteří v galerii vystavovali, nebo návštěvníků? To se dozvíte na těchto stránkách spolu s mnoha důležitými informacemi o vystavených dílech a jejich autorech.

Pokud byste se chtěli do hlasování zapojit, musíte galerii navštívit osobně, abyste díla spatřili na vlastní oči. Na pokladně dostanete hlasovací lístek, který zde pak po vyplnění odevzdáte. My vaše hlasování zaneseme na tyto stránky a pošleme vám mail s přístupovým heslem. V klidu u vašeho počítače pak budete moci vaše hodnocení ještě jednou promyslet, případně se k němu kdykoliv vrátit a změnit ho. Vaše hlasování zůstane tajné, pouze na této vstupní stránce se objeví vaše jméno. Hlasování je velmi jednoduché, jediné důležité pravidlo zní, že musíte rozdat všechny body od 1 do 20, aby váš hlas byl započítán. Znak X na klávesnici hlasování znamená, že dílu, kterému jste předtím dali nějaké body, například 5, nyní dáváte 0. Naopak 5 bodů můžete zase přidělit jinému dílu.

DOSUD HLASOVALI

Výtvarníci

Jakub Tomáš, David Hanvald

Odborníci

Marcel Fišer, Tomáš Winter, Ondřej Chrobák, Daniela Kramerová, Ladislav Zikmund Lender, Zuzana Krišková, Jiří Gordon, Tomáš Klička, Silvie Šeborová, Petr Pokorný

Návštěvníci

Jiří Hofman, Petr Kolář, Martin Kutálek, Irina Obradovičová, Valerie Suchánová